اخبار رادیو فردا

 1. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
 2. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
 3. تلویزیون دولتی سوریه می‌گوید یک ساختمان نزدیک سفارت لبنان در دمشق هدف حمله قرار گرفته، دو نفر کشته و شش تن زخمی شده‌اند. عامل حمله هنوز مشخص نیست اما گفته شده پدافند هوایی سوریه فعال شده‌است.
 4. جیمی کارتر، رئیس جمهور پیشین آمریکا برای رفع فشار مغزی ناشی از خونریزی به دلیل زمین خوردن، در بیمارستانی در آتلانتا بستری شد.
 5. ایالات متحده با ابراز «نگرانی عمیق» از تحولات و خشونت‌های فزاینده در هنگ‌کنگ «از هر دو طرف» خواسته تا مسیر کاهش تنش‌ها را در پیش گیرند.
 6. بامداد خود را با مجله «صبحانه با خبر» راديو فردا آغاز کنيد. گزارشگران راديو فردا از سراسر جهان، با تازه‌ترين خبرها و گزارش‌ها، مجله‌ای رنگارنگ را برای شما تدارک می‌بينند.
 7. بامداد خود را با مجله «صبحانه با خبر» راديو فردا آغاز کنيد. گزارشگران راديو فردا از سراسر جهان، با تازه‌ترين خبرها و گزارش‌ها، مجله‌ای رنگارنگ را برای شما تدارک می‌بينند. با مجله بامدادی راديو فردا، شما در آغاز روز خود، از آخرين رويدادها آگاه می‌شويد.
 8. مقام‌های اروپایی دوشنبه ۲۰ آبان گفته‌اند، انتظار می‌رود دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، تصمیم خود را جهت اعمال تعرفه بر واردات خودرو و قطعات خودرو از اتحادیه اروپا به مدت شش ماه دیگر به تعویق بیندازد.
 9. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
 10. گزارش‌ها حاکی است که روز سه شنبه به میلیون‌ها نفر در ایالت‌های شرقی استرالیا شرق نسبت به آتش سوزی «فاجعه بار» و وسیع هشدار داده شده است.
 11. نماینده جمهوری اسلامی نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین گفته گزارش تازه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نشان می‌دهد این سازمان «همچنان دسترسی کاملی در ایران دارد»، اما افزوده این گزارش «نباید با اغراض سیاسی بزرگنمایی شود».