اخبار رادیو فردا

  1. اعتراضات بسیار کم‌سابقه هرچند محدود علیه عبدالفتاح سیسی، رئیس‌جمهوری مصر، در چند شهر آن کشور ادامه یافته‌است. 
  2. بامداد خود را با مجله «صبحانه با خبر» راديو فردا آغاز کنيد. گزارشگران راديو فردا از سراسر جهان، با تازه‌ترين خبرها و گزارش‌ها، مجله‌ای رنگارنگ را برای شما تدارک می‌بينند.
  3. جشنواره فیلم الگونا در شهر الجونه مصر که در سومین دوره‌اش در حال برگزاری است، به یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های خاورمیانه بدل شده‌ و امسال در بخش مسابقه فیلم‌های مستند، میزبان فیلمی است به نام «کابل شهری در باد» ساخته ابوذر امینی.
  4. نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
  5. در پی آن‌که یک مقام ارشد حوثی‌های یمن از توقف حملات موشکی و پهپادی به خاک عربستان خبر داد، سازمان ملل از این پیشنهاد استقبال کرده، و عربستان نیز در واکنش گفته «مهم عملکرد است».
  6. گروه موسوم به «حکومت اسلامی» مسئولیت انفجار مرگبار در شهر کربلا در عراق را بر عهده گرفته‌است؛ دست‌کم ۱۲ نفر در جریان این انفجار کشته شده‌اند.
  7. خبرگزاری رویترز گزارش داده است که صادرات سنگ آهن ایران به چین در ماه‌های اوت و سپتامبر به شدت افت داشته و این افت احتمالا بیشتر نیز خواهد شد.
  8. ساعت صفر؛ رادیو فردا. آغاز یک روز نو. همچون هر روز، مجله نیمه‌شب رادیو فردا، تازه‌ترین خبرها و مهم‌ترین گزارش‌ها را به گوش شما می‌رساند.